Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira S. Skrzypka

to nowoczesna placówka edukacyjna ukazująca dzieje pieniądza oraz jego rolę na tle gospodarczo-społecznej historii świata i Polski, to miejsce, gdzie wkraczamy do świata pieniędzy i finansów.

Muzeum Historii Polski

Muzeum Historii Polski zbiera pamiątki historyczne, dokumentuje, popularyzuje , promuje i prezentuje  najważniejsze wydarzenia z dziejów Polski

Ogrody Zamku Królewskiego - spacer

Ogrody zamkowe to dziś wymarzone miejsce odpoczynku. Z jednej strony otoczone majestatyczną bryłą Zamku, z drugiej otwierające się na piękną panoramę doliny Wisły tworzą czarującą przestrzeń.

W międzyczasie zamówiony zostanie obiad;

Informacje - dodatkowe:

• proszę o zabranie legitymacji emeryta-rencisty oraz ważnych legitymacji członka PTTK,
  • Wyjazd godz. 6,45 - parking ZUS w Sieradzu,
  • Powrót ok. godz. 19-20:00

• członkowie PTTK - 150 zł/osoba
  • pozostali - 160 zł/osoba

Płatność w 2 ratach. I – do 15.04.2024 w wys. 50 zł.

Pozostała kwota płatna do 15.05.2024.

• przejazd autokarem turystycznym, opłaty parkingowe, ubezpieczenie NNW, opieka pilota i przewodników,
  • bilety wstępów do zwiedz. obiektów kulturowych i przyrodniczych.

Zgłoszenia na wycieczkę proszę uzgadniać wyłącznie z organizatorem;

Wiesława Sujecka - organizator
tel. 501-242-201